Kapitan Moderno Држач за крпа 22.50

900 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Колекција

Moderno

Завршна обработка

хром сјај

Димензија

50cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Држач за крпа 22.50”