Kapitan Држач за крпи Moderno 22.52.55

1.335 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Kapitan Држач за крпи Moderno 22.52.55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *