Карактеристики

Колекција

Moderno

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

Бел мат

Пакување

парче

Состав

Инокс/Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Држач со чаша 25.01.66”