Kapitan Двојна закачалка Moderno 22.02.66

400 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Kapitan Двојна закачалка Moderno 22.02.66”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *