Карактеристики

Димензија

50cm

Колекција

Moderno

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Четворен држач за крпа 96.25.55”