Kapitan Држач за сапун Moderno 23.01

610 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Kapitan Држач за сапун Moderno 23.01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *