Карактеристики

Состав

Инокс

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Двојна закачалка 42.02”