Карактеристики

Димензија

50cm

Колекција

Quattro

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

хром сјај

Состав

Инокс

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Двоен држач за крпа 42.52”