Карактеристики

Состав

Инокс

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

Мат, сатен

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Закачалка 42.01.99”