Карактеристики

Колекција

Quattro

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

црн мат

Состав

Инокс

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Закачалка за крпа 42.01.55”