Карактеристики

Колекција

Quattro

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

црн мат

Состав

Инокс

Пакување

парче

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Двоен држач за крпа 42.52.55”