Kapitan Quattro Двоен држач со чаши 48.55.55

2.670 ден

Карактеристики

Колекција

Quattro

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

црн мат

Состав

Инокс/Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Двоен држач со чаши 48.55.55”