Kapitan Quattro Држач за крпа 42.50

1.300 ден

Карактеристики

Димензија

50cm

Колекција

Quattro

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Држач за крпа 42.50”