Карактеристики

Колекција

Quattro

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

црн мат

Состав

Инокс

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Држач за крпa 42.50.55”