Kapitan Quattro Дозер за течен сапун 48.01

2.720 ден

Карактеристики

Колекција

Quattro

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

хром сјај

Состав

Инокс/Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Дозер за течен сапун 48.01”