Kapitan Држач со чаша Kvatro 45.01.55

1.340 ден

Карактеристики

Состав

Инокс/Стакло

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Kapitan Држач со чаша Kvatro 45.01.55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *