Карактеристики

Колекција

Moderno

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

Бел мат

Состав

Инокс

Пакување

парче

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Држач за тоалет 24.03.66”