Maxima Рологрунд 25kg подлога

2.200 ден

Карактеристики

Пакување

канта

Потекло

Србија

Производител

Maxima

Тежина

25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Потрошувачка

0,2kg/m2

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxima Рологрунд 25kg подлога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *