Alcaplast APZ9 PVC линиски сифон 850

5.100 ден

Шифра: 39503 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

85cm

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC основа, инокс решетка

Проток на вода

28l/min

Макс. висина на инсталација

75-110mm

Макс. тежина

300 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Alcaplast APZ9 PVC линиски сифон 850”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *