Alcaplast Линиски сифон APZ101 650mm

9.250 ден

Шифра: 1535 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

65 cm

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC, метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Линиски сифон APZ101 650mm”