Metaleks Идеал линиски сифон 550

3.050 ден

Шифра: 944 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

55cm

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Висина

78mm

Проток на вода

Без дупчиња, целосно исполнета до крајот на каналот.
Без непријатни мириси од канализациските отвори.
Ниска висина на вградување

Состав

нерѓосувачки челик, 1.2mm, ABS.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Metaleks Идеал линиски сифон 550”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *