Alcaplast APZ9 PVC линиски сифон 550

3.250 ден

одвод F40

Шифра: 42037 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

55cm

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC основа, инокс решетка

Проток на вода

28l/min

Пречник на одвод

40mm

Макс. висина на инсталација

75-110mm

Макс. тежина

300 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Alcaplast APZ9 PVC линиски сифон 550”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *