Alcaplast Линиски сифон APZ101 750mm

9.850 ден

Во цената е вклучена и метална решетка Buble, Purе или Hope

Шифра: 1536 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

75 cm

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC, метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Линиски сифон APZ101 750mm”