Metaleks Идеал линиски сифон 300

2.450 ден

Шифра: 936 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

30cm

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Висина

78mm

Проток на воздух

50 l / min

Опис

Без дупчиња, целосно исполнета до крајот на каналот.
Без непријатни мириси од канализациските отвори.
Ниска висина на вградување

Состав

нерѓосувачки челик, 1.2mm, ABS.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Metaleks Идеал линиски сифон 300”