Metaleks Идеал линиски сифон 450

2.770 ден

Шифра: 939 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

45cm

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Висина

78mm

Проток на вода

50 l / min

Опис

Без дупчиња, целосно исполнета до крајот на каналот.
Без непријатни мириси од канализациските отвори.
Ниска висина на вградување

Состав

нерѓосувачки челик, 1.2mm, ABS.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Metaleks Идеал линиски сифон 450”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *