Metaleks Елегант линиски сифон 450

2.900 ден

Шифра: 1056 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

45cm

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Висина

78mm

Проток на вода

50l/min

Опис

Без дупчиња, целосно исполнета до крајот на каналот.
Без непријатни мириси од канализациските отвори.
Ниска висина на вградување

Состав

нерѓосувачки челик, 1.2mm, ABS.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Metaleks Елегант линиски сифон 450”

Можеби ќе ви се допадне и...