Metaleks Елегант линиски сифон 300

2.590 ден

Шифра: 1044 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

30cm

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Висина

78mm

Проток на вода

50 l / min

Опис

Без дупчиња, целосно исполнета до крајот на каналот.
Без непријатни мириси од канализациските отвори.
Ниска висина на вградување

Состав

нерѓосувачки челик, 1.2mm, ABS.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Metaleks Елегант линиски сифон 300”