Alcaplast Линиски сифон APZ101 850mm

9.940 ден

Во цената е вклучена и метална решетка Buble, Hope или Pure по избор

Шифра: 1537 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

85 cm

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC, метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Линиски сифон APZ101 850mm”