Хидромасажна кабина CTF 2803

26.960 ден

Туш кабина-тространа со калено стакло и алуминиумски профили.
Вграден рачен и плафонски туш.
Класично отворање на врата.
Акрилна ниска туш кадичка.
Затворен тип-со вградена вентилација и осветлѕвање.

Опис

Карактеристики

Димензија

90x90x215

Производител

CTF

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Хидромасажна кабина CTF 2803”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *