Ramon Soler BX RS-Q 9394

11.480 ден

Сет чешми: чешма за мијалник, чешма за туш/када и сет за туширање (држач, слушалка и метално црево)

Карактеристики

Производител

Ramon Soler

Колекција

RS-Q

Потекло

Шпанија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ramon Soler BX RS-Q 9394”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *