Alcaplast Линиски сифон APZ10 650mm

4.900 ден

Шифра: 9166 Категории: , , ,

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC

Завршна обработка

црн мат

Димензија

65 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Линиски сифон APZ10 650mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *