Alcaplast Линиски сифон APZ10 650mm

4.900 ден

Шифра: 9166 Категории: , , ,

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC

Завршна обработка

црн мат

Димензија

65 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Линиски сифон APZ10 650mm”