Попуст!

Stone Master Aspen beige Вештачки камен

850 ден

Единица мерка m2

Опис

Цената е за цела количина 4,14м2

Карактеристики

Димензија

24,5x32x9cm

Колекција

Aspen

Пакување

0,46m2

Потекло

Полска

Производител

Stone Master

Тежина

15kg

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Aspen beige Вештачки камен”