Eff. A97 Алум. скалишна лајсна со црна гума

1.150 ден

Карактеристики

Димензија

2,5 m

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. A97 Алум. скалишна лајсна со црна гума”