AWD Zen 02191513 Сад за сапун

180 ден

Карактеристики

Димензија

2.5x14x10cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Zen

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Zen 02191513 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *