AWD02191513 Zen Сад за сапун

180 ден

Карактеристики

Димензија

2.5x14x10cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191513 Zen Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *