Eff. Алум. скалишна лајсна A80/10mm/ натур

370 ден

Карактеристики

Димензија

2,5 m

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. скалишна лајсна A80/10mm/ натур”