Eff. Алум. скалишна лајсна A80/10mm/Сребро

465 ден

Единица мерка: парче

Шифра: 8516 Категории: ,

Карактеристики

Должина

2.5m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. скалишна лајсна A80/10mm/Сребро”