Stone Master Loft Brick Sahara Вештачки камен

1.150 ден

Единица мерка: m²
За внатрешна и надворешна употреба.

Карактеристики

Пакување во кутија

0.56m²

Производител

Stone Master

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Loft Brick Sahara Вештачки камен”