Stone Master Roma Grey Mix Вештачки камен

1.580 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Пакување во кутија

0.62m²

Производител

Stone Master

Потекло

Полска

Тежина

20kg/пакување

Колекција

Roma

Состав

гипс, цемент

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Roma Grey Mix Вештачки камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *