Попуст!

Stone Master Avignion Grafite Вештачки камен

1.300 ден

Единица мерка m2

Опис

Неговиот минималистички карактер прави екстериерот и ентериерот да изгледаат природно. Каменот AVIGNON во графит одлично се совпаѓа со модерните стилови, каде што се неопходни контрасти на светлина и сенка.

Карактеристики

Димензија

37cm x 12cm

Колекција

Avignon

Пакување

0,71m2

Потекло

Полска

Производител

Stone Master

Состав

гипс, цемент

Тежина

23kg/пакување

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Avignion Grafite Вештачки камен”