Stone Master Barceloneta Sahara Вештачки камен

1.250 ден

Единица мерка: m²
За внатрешна и надворешна употреба.

Карактеристики

Пакување во кутија

0.41m²

Производител

Stone Master

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Stone Master Barceloneta Sahara Вештачки камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *