Попуст!

Stone Master Graz White Вештачки камен

850 ден

Единица мерка: m²
За внатрешна употреба.

Опис

Цената е за цела количина 3,36м2

Карактеристики

Пакување во кутија

0.56m²

Производител

Stone Master

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Graz White Вештачки камен”