Stone Master Rock Brick Off White Вештачки камен

1.010 ден

Единица мерка: m²
За внатрешна употреба.

Карактеристики

Пакување во кутија

0.43m²

Производител

Stone Master

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Stone Master Rock Brick Off White Вештачки камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *