Попуст!

Stone Master Roma Braz Вештачки камен

850 ден

Единица мерка: m²
За внатрешна и надворешна употреба.

Опис

Цената е за цела количина 6,2м2

Карактеристики

Пакување во кутија

0.62m²

Производител

Stone Master

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Roma Braz Вештачки камен”