Stone Master Aramida Graphite Вештачки камен

1.550 ден

Единица мерка: m²
За внатрешна и надворешна употреба.

Карактеристики

Пакување во кутија

0.45m²

Производител

Stone Master

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Aramida Graphite Вештачки камен”