Попуст!

Stone Master Artix Вештачки камен

1.300 ден

Карактеристики

Димензија

18х18cm

Пакување

0,42m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Полска

Производител

Stone Master

Состав

гипс, цемент

Тежина

9kg

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Artix Вештачки камен”