Плочки KK Jupiter Dark 29,5×59

815 ден

Шифра: 1356 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

29,5х59cm

Пакување

1,044m2

Употреба

Внатрешна, надрворешна , ѕид, под

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Jupiter Dark 29,5×59”