Плочки KK Cement Smoke 29.5×59 rett.

815 ден

Eдиница мерка m2

Карактеристики

Димензија

29.5x59cm

Колекција

Cement

Пакување

1.044m2

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување во кутија

6 парчиња

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Вештачки гранит

Тежина

20kg/пакување

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Cement Smoke 29.5×59 rett.”