Плочки KK Cement bone 59×59

900 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

59x59cm

Колекција

Cement

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

21.86kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9, Мат

Дебелина

9.2mm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Cement bone 59×59”