Плочки KK Cement beige 29.5×59 rett.

815 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

30×60 cm

Колекција

Cement

Пакување

1.044m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

20.71kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9, Мат

Дебелина

9 mm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Cement beige 29.5×59 rett.”