Плочки KK Cement beige 59×59 rett.

900 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

59x59cm

Колекција

Cement

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

22.32kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9, Мат

Дебелина

9,2mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Cement beige 59×59 rett.”